Jdi na obsah Jdi na menu
 Half-Life 2 Episode Two video21.7.2006
Z aktuálního PC Gameru jsme se dozvěděli bližší podrobnosti o druhé samostatné spustitelné epizodě pro Half-Life 2, kterým ve Valve interně říkají HL3. Alyx je přeci jen naživu, ale nebude vám jako v Episode One (recenze) dělat tak často společnost, byť nepřátel se má na scéně vyskytovat mnohem více najednou (plus vaši spojenci). Proti nim upotřebíte novou zbraň (Strider buster; mimochodem Strider a Hunter asi budou mít nějaké slabé místo) a nové vozítko sestavené chlapíky v lesích obklopujících City 17, kde stromy poslouží jako dobrý kryt. Vedle nich se dějištěm stanou rozlehlé venkovní lokace, které mají mít realistický nádech, např. těžební šachta nebo raketové silo, kde si Eli a doktor Kleiner vybudovali improvizovanou základnu. Dále Gravity Gun má disponovat nějakou novou funkcí, což se může hodit při řešení dosud nejzapeklitějších logických hádanek postavených na hrátkách s fyzikou.

Při koupi HL2:EP2, které také odhalí více o G-Manovi, obdržíte jako bonus zatím neodhalenou multiplayerovou hru (že by snad Team Fortress 2?). Co se týká data vydání, působí to jako ohraná písnička. Ještě nedávno nás Gabe Newell vehementně ujišťoval, že na druhou epizodu vyčlenili speciální tým a že i proto bude hotova mnohem rychleji než ta první. Jenže avizované Vánoce 2006 najednou neplatí a PC Gamer uvádí nový termín - až jaro 2007 (přičemž třetí epizoda má následovat koncem příštího roku). Update 17.6. - časopis to prý zpackal, Valve momentálně skutečně cílí EP2 na Vánoce 2006.

Prodloužená verze teaseru - oproti červnové verzi rozšířen o několik souvislých scén s efektním borcením mostní konstrukce a pádem vraků aut do propasti, s čímž Valve pomohl specialista Gray Horsfield, který stojí za destrukční fyzikou ve filmech King Kong či Pán Prstenů. Největší novinkou je přidaná přestřelka vojáků s nepřáteli v čele s obrovitým Striderem, který prochází okolo chaty v hustém lese s realističtěji ztvárněnými stromy (viz vytípané obrázky).
 
Máte problémy se stahováním souborů z Tiscali Games? Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky. Pro přehrávání trailerů doporučujeme Media Player Classic nebo Windows Media Player 6.4.
 INFORMACE 
Velikost:  107 MB nebo 12 MB 
Formát:  WMV 
Stream:  play Přehrát video na TISCALI.video
Download link:  Prodloužený teaser (7/2006) - HD verze & high-res verze 
Download link 2:  3DGamers 
Souhrnné info:  více o hře - recenze, novinky, screenshoty... 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(LatonyaClomi, 26. 3. 2018 10:14)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.