Jdi na obsah Jdi na menu
 


PSP prožije revoluci

Na dnešní konferenci PlayStation Business Briefing oznámila Sony několik opravdu impozantních vylepšení pro PSP...

Jednak je jsou to dva nové kusy příslušenství PSP-300 a PSP-290. Za označením PSP-300 se skrývá digitální kamera EyeToy, kterou bude možno využít ve hrách a také v online chatu. Druhý kus PSP-290 je GPS zařízení. Pokud by se náhodou našel někdo, kdo neví o co jde - GPS je technologie přesného určení pozice pomocí satelitů (navádění v autě apod.).
Tato příslušenství budou pochopitelně podporována až v novém firmwaru (ten už bude mít pravděpodobně označení 3.xx). V novém firmwaru se také konečně dočkáme oficiálního Macromedia Flash přehrávače (ten homebrewový je příšerně pomalý).

Sony také ještě v březnu začne nabízet okleštěnou verzi PSP v zemích, kde bylo do teď možné koupit jen Value Pack/Giga Pack. Za samotné PSP tedy dáte 199€ nebo 199$.

A to nejlepší jsem si nechal na závěr. Štve vás otravné a dlouhé loadování z UMD? Zahráli by ste si rádi nějakou klasiku z PSOne? Tak obojí bude jíž brzy možné. Sony spustí svůj online distribuční systém. Hru si jednoduše stáhnete a uložíte na MS Duo - v novém firmwaru by měl být zabudován PSOne emulátor. Je ovšem zcela jasné, že to bude mít nějakou ochranu a tak nebude možné spustit jednu koupenou hru na dalším PSP.
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
<>
< /><>
<>
eDistribuceEyeToy
  
GPS
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář