Jdi na obsah Jdi na menu
 


World of Warcraft: Burning Crusade

Zájem o World of Wacraft stále neklesá, právě naopak, roste všude ve světě. Blizzard na své hráče nezapomněl a oznámil tvorbu prvního datadisku k tomuto MMORPG. Přečtěte si nejnovější informace, ať víte, na co se můžete připravit!

V dnešní době hraje WoW přes 5,000,000 hráčů po celém světě. Vskutku ohromný počet, že? Není se však čemu divit, svět Wacraftu je prostě výjimečný a ačkoliv nesedne každému, počet jeho příznivců zdaleka převyšuje odpůrce. Po oficiálním oznámení ze strany Blizzardu, že se v jejich dílnách kutí datadisk, který bude obsahovat dvě nové frakce, se rozzářilo nejedno hráčovo oko. Pojďme si tedy přiblížit svět, ve kterém se po rozhlehlých plání prohání tlupy Taurenů, temné lesy obklopují Noční elfové a v zasněžených horách žijí neohrožení trpaslíci…

Obrázky ze hry

Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade

Detail obrázku

Obrázek ke článku World of Warcraft: Burning Crusade
«»

Nový kontinent a rasy

Herní svět se rozroste o Outland. Nový kontinet, který svou vizuální stránkou bude nejvíce připomínat neúrodnou zemi, ne nepodobnou Mordoru z Pána Prstenů, především pak část u Minas Morgu, soudě dle oficiálních artworků. Ten se bude skládat z několika nových zón, přechod na něj bude jako z Azerothu na Kalimdor. Projdete temným portálem, objeví se nahrávací obrazovka a během chvíle už se ocitnete v Outlandu. Začínat budete na něčem, čemuž říká jeden ze dvou vedoucích designérů, Tom Chilton, Hellfire Peninsula (tedy Poloostrov pekelného ohně). To je zóna určená především pro hráče s postavami na levelech 54 – 60. Zda pak začíná vaše cesta k 70. levelu. Ano, čtete správně. Autoři z Blizzardu rozšířili možnost vyšperkovat si postavu až na sedmdesátý level. O tom ale až později.

V jednom z rozhovorů se Tom Chilton rozpovídal právě o Outlands, kde doslova řekl: „Vizuálně je to více než jen neúrodná pustina. Prostě nechceme aby Outland vypadal pořád jako Durotar. Jsme velmi citliví v potřebě mít takové ty velmi “cool” terénní přechody. Bude to vypadat podobně co se týče hraní, ale velmi odlišně po grafické stránce.” Dále pak pokračuje: „Nemyslím, že byste tu našli moc lokací, které by měly ekvivalent v současném světě. Například počasí je jednou z nových věcí v hlavním světě, proto bude velmi specifické pro Outland. Všechny gigantické tajemné bouře budou vytvářet velmi efektní počasí, které ještě umocní zážitek z nového světa. Jedním z nejzajímavějších přídavků v Outland jsou nová létající zvířata. Opravdu jsme cítili, že pokud by měl hráč možnost získat mount v Azerothu a Kalimdoru, bylo by opravdu parádní vidět okolí z ptačí perspektivy. Skoro to dává pocit jistého zesílení,“ rozplývá se Tom. „Určitě by to přineslo mnoho na hratelnosti a pakliže se chystáme dělat svět od jistého základu s tím, že budete mít létající prostředky, tak proč nedotáhnout věci o krok dál a neudělat to k úplné spokojenosti.“ Outland řeší problém nemožnosti přidání létajících kreatur díky tomu, že je navržen od základů znovu. Od tohoto se odvíjejí i různé questy. Stačí si představit situaci, kdy “high-lvl” obsah bude na nějakém těžko dosažitelném místě, nejlépe na takovém, které bude ke zdolání potřebovat právě nějaké létající zvíře.

Další hlavním přídavkem budou dvě nové rasy, jedna pro Alianci, druhá pro Hordu. I když se zatím neví, jakou rasou bude oplývat Aliance (spekuluje se o zvláštním národu Vikingů), Horda už má jasno. Její novým národem se stanou na magii závíslí Krvaví elfové. Po designerské stránce je možné určit tento pokus jako přidání „hezké“ rasy k nehezkým monstrům. Krvaví elfové mají velice poutavou historii, která bude známá především hráčům datadisku Frozen Throne k třetímu Warcraftu. Tito elfové byli kdysi velmi váženou rasou, která žila v království zvaném Quel’Thalas. Jejich moc pocházela z posvátné magické studni Sunwell, tu však zničil princ Arthas. Avšak objevil se Kael’thas Sunstrider, jež naučil přeživší elfi zajistit si přísun energie a moci jinak, než jako tomu bylo doposud. Dokáží tedy vysát energii ze svých protivníků a ostatních tvorů. Kromě Krvavých elfů se bude moci setkat s dalšími novými a nebezpečnými monstry, včetně epických bossů.

Co nás čeká dále?

O dvou nejzásadnější novinkách jsme si toho už řekli dost, nyní se podíváme na další podstatné informace a věci, které obohatí hraní. Přibude nová profese – šperkovnictví (jewelcrafting), kterou využijí především umírnění hráči, kteří se nevrhají do každého boje. Těšit se můžete dále na nové startovní zóny v Quel’Thalas. Přidáno bylo také několik desítek dungeonů v Azerothu, novém Outlandu a všude jinde. Finální počet však nebyl zveřejněn a ani bych se nedivil, kdyby ho zatím neznali ani sami tvůrci. Těšit se dozajista můžete i na stovky nových nebezepečných questů, nacházet budete moci obrovská množství nových předmětů. Dokonce se objeví i populární možnost známá z Diabla a to tzv. socketování předmětů, tedy jejich vylepšování. Datadisk také přinese rozšíření ve stromech schopností ke každému povolání. Zajímavou možností se stává cestování časem pomocí Caverns of Time, díky kterému se můžete vrátit zpět do minulosti a zúčastnit se známých bitev.

Grafická stránka hry se moc nezměnila, což příliš nevadí, protože WoW vypadá stále celkem k světu. Nahrána bude zřejmě nová výpravná hudba. Zatím se stále neví, zda se odehraje veřejný betatesting, jako tomu bylo u původní hry.

A kdy že budeme hrát?

Slibně vyhlížející termín vypadá na léto tohoto roku. Ovšem, jak známe Blizzard, je klidně možné, že se vydání zpozdí. Hlavní však je, že datadisk slibuje další a další hodiny zábavy, které potěší stávající hráče a zřejmě přilákají i slušnou hromadu nových. Trochu mi to připomíná situaci při vydání datadisku Lord of Destruction k Diablu II. Tam totiž přibyl nový akt, dvě postavy a nové možnosti. Že by nějaká spojitost? Na oficiálních stránkách hry se dále můžete dozvědět, že zatím autoři nevědí jakým způsobem distribuce hru budou prodávat. Zřejmě se bude jednat o klasickou krabicovou distribuci pomocí kamenných a internetových obchodů, avšak ani online distribuce pomocí kanálu typu Steam se nejeví jako nemožný postup.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How When one pleases ObamaCare Affect Me?

(uhr63r, 1. 11. 2021 15:41)

allergic asthma signs common seasonal allergies
https://ivermectinsts.com/# stromectol
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin for sale
https://ivermectinst.com/# ivermectin 12 mg
https://ivermectinsts.com/# ivermectin 3 mg
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin for humans

Accepted Poop Far this issue

(stromectol ivermectin, 30. 10. 2021 19:06)

Global Information Here this outcome
https://ivermectstromect.com ivermectin 6 mg
https://ivermectinstrom.com ivermectin tablets over counter
https://ivermectinst.com ivermectin for sale
https://ivermectinstrom.com ivermectin 6 mg
https://ivermectinst.com ivermectin tablets for humans

Accepted Tidings Far this offering

(ivermectin 12 mg, 19. 10. 2021 21:26)

General Information Here this by-product
https://stromectolivermect.com 3 mg ivermectine over counter
https://ivermectinst.com ivermectin for humans
https://ivermectinsts.com 3 mg ivermectine over counter
https://ivermectstromect.com ivermectin for humans
https://ivermectinstrom.com ivermectin tablets for humans for sale

How When everyone pleases ObamaCare Revise Me?

(tcdkto, 1. 10. 2021 20:03)

asthma attack triggers what is treatment
https://ivermectstromect.com/# ivermectin tablets
https://ivermectinsts.com/# ivermectin for humans
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin over the counter
https://ivermectstromect.com/# ivermectin 12 mg
https://ivermectstromect.com/# ivermectin over the counter

General Intelligence Far this issue

(ivermectin 6 mg, 23. 9. 2021 12:01)

General Information Far this offshoot
https://ivermectstromect.com ivermectin 6 mg
https://stromectolivermect.com ivermectin for sale
https://ivermectinstrom.com ivermectin for human tablets
https://ivermectinst.com ivermectin tablets for humans for sale
https://ivermectinsts.com ivermectin 6 mg

How Last will and testament ObamaCare Touch Me?

(uuds58, 20. 9. 2021 12:40)

loss of hair treatment treatment for polyarthritis
https://ivermectstromect.com/# ivermectin 12 mg
https://ivermectinst.com/# stromectol
https://ivermectstromect.com/# ivermectin for humans
https://ivermectinsts.com/# ivermectin 6 mg
https://ivermectinst.com/# ivermectin over the counter

General Information Around this product

(plaquenil, 18. 9. 2021 15:43)

Accustomed Message Far this offshoot
https://hydroxychloroquineplaquen.com over the counter hydroxychloroquine

Accepted Poop Far this product

(ivermectin 12 mg, 17. 9. 2021 11:11)

Global Message About this outcome
https://ivermectinsts.com ivermectin 12 mg
https://ivermectinstrom.com ivermectin for humans
https://ivermectstromect.com ivermectin tablets for sale
https://ivermectinsts.com ivermectin 3 mg
https://ivermectinst.com ivermectin for sale

Inclusive Tidings Far this offering

(ivermectin otc, 9. 9. 2021 3:41)

Global Information Far this by-product
https://ivermectinsts.com stromectol over the counter walgreens
https://ivermectinst.com cost of ivermectin pill
https://stromectolivermect.com stromectol
https://ivermectstromect.com buy ivermectin liquid
https://ivermectinstrom.com ivermectin 6 mg

How Inclination ObamaCare Touch Me?

(gojtty, 5. 9. 2021 19:05)

addiction cure drug most effective hair loss treatment
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin 6 mg
https://stromectolivermect.com/# como se toma la ivermectina
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin australia
https://stromectolivermect.com/# side effects for ivermectin

Accepted Poop About this product

(ivermectin dosage by weight, 5. 9. 2021 3:18)

Non-specific Information Fro this product
https://stromectolivermect.com ivermectin for sale
https://ivermectinstrom.com ivermectin for humans
https://ivermectinst.com stromectol dosage chart
https://stromectolivermect.com ivermectin tabletten

General Tidings About this issue

(ivermectin stromectol, 12. 8. 2021 21:29)

Non-specific Message Here this outcome
https://ivermectstromect.com stromectol for sale

Community Poop Around this product

(canadian pharmacies that ship to us, 5. 8. 2021 14:03)

Global Information Here this product
https://canadianexpharmacy.com canadian express pharmacy

How When identical pleases ObamaCare Transmute Me?

(psgxed, 26. 7. 2021 13:26)

i have arthritis gastrointestinal doctors
https://stromectolivermect.com/# ivermectin without a doctor prescription

LarryCinny

(LarryCinny, 24. 7. 2021 22:08)


each time i used to read smaller articles that as well clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading here.

UEFA Euro 2020

(Thomasexify, 19. 7. 2021 14:34)

Чемпионат Европы УЕФА похож на чемпионат мира ФИФА, но только для европейских команд, и обычно считается более сложным для победы, чем чемпионат мира, из-за более высокого качества соперников. В период с 11 июня по 11 июля в 11 городах Европы пройдет 51 матч, на которых болельщики смогут насладиться и окунуться в атмосферу чемпионата.

<img src="https://latestnews.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/evro-2020-itogi-finalov-po-kulture-na-kazhdyj-den_4-1.jpg">

___
<i>Свежие и актуальные новости и обзоры</i>

https://latestnews.com.ua/category/sport/uefa-euro-2020/

P.S. <b>евро 2020
евро 2020 футбол
евро 2020 открытие
евро 2020 группы
открытие евро 2020
футбол евро 2020
спб евро 2020
евро 2020 расписание
уефа евро 2020
билеты евро 2020
онлайн евро 2020
квалификация евро 2020
евро 2020 билеты
таблица евро 2020
группы евро 2020
расписание евро 2020
евро футбол 2020
новости евро 2020
россия евро 2020
евро начало 2020
евро 2020 когда
когда евро 2020
евро 2020 спб
календарь евро 2020
евро 2020 составы

How When one pleases ObamaCare Transmute Me?

(mzwwzy, 18. 7. 2021 19:16)

could i have arthritis relief from arthritis
https://ivermectinstrom.com/# ivermectin 12 mg tablets for sale

Community Poop Around this issue

(stromectol 12mg, 18. 7. 2021 4:11)

Accustomed Message Far this by-product
https://ivermectinstrom.com ivermectin for humans

Inclusive Tidings Upon this artifact

(ventolin inhaler without an rx, 14. 7. 2021 12:43)

General Information About this product
https://albuterolday.com albuterol inhalers not prescription required

How Selection ObamaCare Affect Me?

(esgl11, 12. 7. 2021 23:44)

levels of allergic reaction what are the symptoms of arthritis in the hands
https://ivermectinst.com/# ivermectin tablets


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

následující »